Praca mBank

Dołącz do nas już dziś! Zostań Partnerem mBank.

Zapraszamy właścicieli stron internetowych, bloga, forum, sklepów internetowych oraz posiadaczy profilu na Facebooku. Możesz, ale nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze promując oferty mBank i pozyskując nowych klientów! Zacznij zarabiać sam/a na siebie! Praca mBank daje Ci darmowe i gotowe narzędzia reklamowe do promocji, wystarczy się zarejestrować!

Wypełnij formularz rejestracyjny

Wypełnij pierwszy krok formularza rejestracyjnego. Zostaniesz automatycznie zalogowany do swojego konta Partnera, aby uzupełnić pozostałe pola i dane.

W tym samym czasie na podany podczas rejestracji e-mail przyjdzie do Ciebie Twój numer identyfikacyjny i hasło.

Dopóki jeszcze nie uzupełnisz wszystkich danych będziesz mieć ograniczony dostęp do funkcjonalności w Twoim koncie Partnera.

Dodaj swoje strony www

Po wypełnieniu wszystkich danych będziesz mieć możliwość dodania wszystkich swoich stron www, które posiadasz oraz na których chcesz promować ofertę mBank.

Kolejne adresy stron www możesz dodać za pomocą specjalnego przycisku „dodaj”. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail o wynikach weryfikacji podanych stron www. Jeśli chcesz proces aktywacji swojego konta możesz śledzić na pasku postępu, na stronie głównej po zalogowaniu się w panelu.

Dostarczenie podpisanej umowy

Po otrzymaniu od nas wiadomości o pozytywnym rozpatrzeniu oraz weryfikacji Twoich stron www, wydrukuj oraz podpisz, i odeślij do Organizatora (IPA Sp. z o.o.) umowę Partnerską. Pamiętaj że podpisanie umowy do niczego Cię nie zobowiązuje, daje natomiast możliwość promocji produktów mBank.

Umowa znajduje się po zalogowaniu do konta Partnera w opcji:
Profil →Umowa

Poznaj konto Partnera

Już teraz, jeśli chcesz możesz pobierać materiały promocyjne i promować ofertę mBank na swoich prywatnych stronach www.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkim materiałami promocyjnymi oraz narzędziami jakie udostępniamy naszym Partnerom do promocji produktów a jest ich naprawdę sporo.

Pozwoli to skutecznie zarządać kampanią oraz optymalizować zyski ze sprzedaży promowanych produktów.

Zacznij zarabiać promując ofertę mBanku!

Złożenie wniosku przez klienta

Jeżeli klient złoży wniosek za pośrednictwem Twojej strony np. wniosek eKonto, taka transakcja pojawi się w statystykach w Twoim koncie Partnera. Tam też możesz dalej śledzić status tej transakcji.
Weryfikacja transakcji
Potwierdzenie wniosku następuje w miesiącu następującym po miesiącu, w którym został złożony wniosek.

Wypłata wynagrodzenia
Jeżeli transakcje zostaną potwierdzone i należne wynagrodzenie osiągnie ustawiony przez Partnera próg wypłaty, zostanie wygenerowane rozliczenie i nastąpi wypłata środków na rachunek podany podczas rejestracji.

Najwyższe prowizje na rynku

Nowa, wyższa stawka za eKonto oraz zmiana zasad rozliczania za eKonto.

Zamieszczaj kreacje na stronie www, blogu lub profilu na FB oraz innych miejsach w internecie i zarabiaj!