Kategorie
mBank

Gwarantowana cena za konto firmowe mBiznes! 0 zł przez dwa lata!

konto firmowe mbiznes

mBank oprócz świetnych ofert dla osób indywidualnych oraz najmłodszych, posiada również w swojej ofercie wygodne i nowoczesne konta firmowe. Konto firmowe mbiznes to świetne rozwiązanie zarówno dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą jak i dla tych którzy już działają w biznesie od wielu lat. mBank w swojej promocji oferuje darmowe konto biznesowe przez okres 2 lat oraz jeśli założysz firmę poprzez mbank możesz zyskać nawet 350 zł premii na swoje konto biznesowe!

Co to jest konto firmowe mBiznes? Dla kogo skierowane jest konto biznesowe?

Konto firmowe mBiznes standard to nowoczesny rachunek bankowy dopasowany do twoich potrzeba a w szczególności dopasowany do świerzych przedsiębiorców którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. Zastanawiasz się kiedy konto firmowe jest obowiązkowe? Konto firmowe jest niezbędne podczas prowadzenia firmy, a ogrom ofert nie pomaga w wyborze odpowiedniego konta.  Różni przedsiębiorcy, różne oczekiwania wobec konta firmowego, czy ekonto firmowe jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich przedsiębiorców? Sprawdź co oferuje mBiznes i zastanów się czy potrzebne ci jest coś jeszcze.

konto firmowe na start

Co wyróżnia konto firmowe mBiznes?

Konto biznesowe w mBank jako jedyne oferuje darmowe prowadzenie konta przez dwa lata jeśli otworzysz konto przed końcem marca, takiej promocji nie znajdziesz w żadnym innym banku. Oprócz darmowego konta bankowego możesz uniknąć innych opłat związanych z prowadzeniem konta,aby uniknąć dodatkowych opłat wystarczy wykonać jedną transakcje/przelew w miesiącu.

Konta firmowe mbank sprawdź ofertę i wybierz jedno z nich mBank oferuje różne konta biznesowe kliknij i wybierz odpowiednie dla siebie:

konto mbiznes z gwarancją ceny

Konto firmowe na start;

– 0 zł za wypłaty gotówki od 100 zł z bankomatów Planet Cash, Euronet i Santander

-0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową, jeśli w miesiącu kalendarzowym wykonasz i nie anulujesz transakcji bezgotówkowych daną kartą na łączną kwotę przynajmniej 200 zł

-pełna kontrola nad finansami firmy przez wygodną aplikację mobilną i serwis transakcyjny

-dostęp do sieci placówek

-całodobowa pomoc eksperta banku przez telefon, na czacie i na Mesengerze  

-0 zł za blik: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów

Konto firmowe z gwarancją ceny;

– 0 zł za Otwarciei prowadzenie konta

– 0 zł za internetoweprzelewy krajowe w PLN

-0 zł zainternetoweprzelewy w EUR do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii

bankomaty mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander za 0 zł

-wpłatomaty mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet za 0 zł

kartadebetowa za 0 zł (dotyczy kart Mastercard Debit Business i Visa Business Debit)

Konto firmowe komfort

– 0 zł za wypłaty gotówki od 100 zł z bankomatów Planet Cash, Euronet i Santander

– pełna kontrola nad finansami firmy przez wygodną aplikację mobilną i serwis transakcyjny

– dostęp do sieci placówek

– całodobowa pomoc eksperta banku przez telefon, na czacie i na Messengerze

– 0 zł za BLIK,płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów

konto firmowe komfort

Negatywne strony konta firmowego mBiznes

Niestety znajdą się również minusy firmowego konta bankowego, jednym z nich jest karta płatnicza która jest nieodzownym załącznikiem do konta firmowego i nie ma możliwości rezygnacji z niej. Wysokość opłaty za kartę płatniczą w mbank wynosi 5 zł ,porównując jednak oferty kont firmowych nie jest to duża opłata gdyż nawet posiadając konto osobiste musimy płacić wyższą kwotę jeśli nie spełnimy odpowiednich warunków aby za taką karte nie płacić.

Kolejnym minusem okazują się przelewy zewnętrzne za które narzucono opłatę w wysokości 1,50 zł za transakcje.

Wyżej wymienione opłaty nie dotyczą rachunków firmowych otworzonych w promocji dwuletniego darmowego prowadzenia konta firmowego, opłaty naliczane są dopiero po okresie promocyjnym.

Podsumowanie informacji o koncie firmowym mBiznes

mBank oferuje jedne z najlepszych kont bankowych skierowanych dla przedsiębiorców kliknij TUTAJ i sprawdź aktualne oferty promocje! Na początku darmowe prowadzenie konta a po pewnym czasie znikome opłaty powinny ułatwić Ci wybur konta biznesowego. Prowadząc swój biznes musisz gdzieś lokować bezpiecznie swoje pieniądze , mBank gwarantuje ponadprzeciętne bezpieczeństwo transakcji oraz ulokowanych na koncie funduszy.

Kliknij w obrazek i zapoznaj się ze szczegółami:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *