Kategorie
mBank

eKonto darmowe konto bankowe od mBanku

Nie jesteś zadowolony/a ze swojego konta bankowego z którego korzystasz na co dzień?
Sprawdź oferte mBanku, może zainteresuje Cię np. eKonto?! Zapoznaj się z produktami a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

Oferowane przez mBank produkty bankowości osobistej oraz biznesowej stały się w ostatnich latach czołowymi produktami bankowymi, z których korzystają tysiące a nawet miliony Polaków. Jednym z wiodących produktów mBanku jest eKonto w różnych wydaniach  np. eKonto osobiste lub eKonto junior które możesz otworzyć mając już 13 lat!
mBank jako lider na rynku bankowości oferuje bardzo wiele swoim klientom, począwszy od darmowego konta bankowego aż po premie i bonusy finansowe.

ekonto z premią
ekonto z premią

Zastanawiasz się co możesz zyskać otwierając konto w mBanku? To proste oprócz darmowego konta bankowego jakim jest eKonto możesz zyskać premię nawet 150 zł.

Korzyści płynące z otwarcia eKonta:
 • brak opłat za prowadzenie rachunku bankowego;
 • darmowe przelewy krajowe i europejskie;
 • wypłaty z zagranicznych bankomatów bez żadnej prowizji;
 • opcja automatycznego oszczędzania w usłudze (Moje Cele);
 • bardzo bogaty katalog dodatkowych usług oraz produktów;
 • program Polecam Bank bez limitów zarobków.
Jakie są wady konta bankowego mBank

Żeby nie było tak kolorowo jak się wydaje są również minusy tego konta bankowego, jednym z nich jest opłata za kartę w wysokości 7 złotych miesięcznie której w bardzo prosty sposób można uniknąć dokonując jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu, szczeże mówiąc nie nazwał bym tego wadą bo porównując do innych kont Bnkowych to po pierwsze 7 zł to dość niska stawka a po drugie trzeba zrobić tylko jedną transakcje bezgotówkową natomiast w innych banka trzeba takich transakcji wykonać trzy lub nawet pięć w niektórych bankach.
Kolejnym minusem jest wypłata gotówki z bankomatu, jeśli wyciągamy kwotę mniejszą kwotę niż 100 zło pobierana jest prowizja w wysokości 2,50 zł, jednak poraz kolejny porównując do innych ofert bankowych nie jest to jakaś powalająca kwota, inne banki pobierają np. 5 zł za samo sprawdzenie stanu konta w bankomacie lub 10 zł za wypłatę gotówki w placówce.

Pospiesz się i otwórz eKonto już teraz i zyskaj bonus na start w wysokości nawet 150 zł!

Jak założyć ekonto w mbanku?

Założenie ekonta jest bardzo proste wystarczy że przejdziesz do zakładki ekonto i wypełnisz formularz.

Jak zamknąć eKonto w mbanku?

Zamknięcie ekonta jest równie proste jak jego otworzenie , możesz zrobić to z panelu klienta, w placówce banku lub też przez infolinię mLine.

eKonto co to jest tak naprawdę?

eKonto to jeden z najlepszych a do tego darmowych  rachunków bankowych dla osób, które potrzebują szybkich, wygodnych i darmowych płatności w systemie internetowym, korzystają z płatności kartą, oraz poszukują sprawdzonychi polecanych rozwiązań w zakresie inwestycji, oszczędności a także ubezpieczeń. Dobrze zorganizowana i bezpłatna obsługa konta osobistego w internecie, aplikacji mobilnej oraz telefon, to praktyczne rozwiązanie i bezzwłoczna pomoc bez przymusy wychodzenia z domu czy biura. 

Inne produkty i usługi mBanku

eKonto osobiste zapewnia jego użytkownikom dostęp do licznych produktów i usług, jakie w mBanku tworzą bogaty katalog. Do tych,co zasługują na szczególną uwagę, można zaliczyć między innymi:

 1. Usługa wielowalutowa – jasne rozwiązanie, które sprawia, że jedna karta debetowa działa jako karta wielowalutowa. Może być połączona z więcej niż tylko jednym kontem, w tym prowadzonych w przeróżnych walutach, a tym samym płatności realizowane w obcej walucie wolne są od opłat za przewalutowanie
 2. eKonto oszczędnościowe – daje możliwość wygodnego i elastycznego oszczędzania. Standardowe oprocentowanie rachunku wynosi 0,40% w skali roku dla salda do 99 999,99 złotych i 0,70% w skali roku dla nadpłat. Jeden przelew z rachunku oszczędnościowego w miesiącu jest w zupełności darmowy. 
 3. Moje Cele – konto oszczędnościowe, które to pomaga powoli odkładać środki na ustalony cel, przy okazji realizowanych transakcji. Podstawowewe oprocentowanie wynosi 1% w skali roku.
 4. Konto walutowe – bezpłatne uruchomienie i prowadzenie rachunku, który dostępny jest w 11 walutach: EUR, USD, GBP, CHF, JPY, NOK, SEK, CZK, DKK, HUF, HRK.
 5. Aplikacja mobilna, która pozwala na aktywne korzystanie z konta, bez konieczności logowania się poprzez przeglądarkę internetową, a w tym: 
  • połączenia z konsultantem bez autoryzacji mLinii,
  • płatności poprzez QR kody,
  • płatności i wypłaty z bankomatów w systemie BLIK (za pomocą telefonu).
 6. Płatności mobilne – możliwość realizacji płatności bez użycia fizycznej karty, poprzez m.in. aplikację Google Pay oraz Apple Pay. 
 7. mOkazje, czyli wyselekcjonowana oferta dostępna w serwisie transakcyjnym mBanku. Co tydzień pojawiają się nowe oferty, dzięki którym można uzyskać częściowy zwrot wydatków na konto. 
 8. mTransfer – szybsza i bezpieczniejsza forma płatności internetowych, wraz z możliwością dokupienia dodatkowe ubezpieczenia płatności (np. w sytuacji, gdy zakupiony towar nie jest wysłany do odbiorcy).
 9. mKantor – możliwość realizacji szybkiej, bezpiecznej i wygodnej wymiany walut, bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do internetu, komputer lub telefon. Transakcje mogą być realizowane zarówno z poziomu bankowości internetowej, jak i dostarczanej przez mBank aplikacji. 
 10. Profil zaufany – jest to elektroniczny podpis klienta, który zapewnia
  • bezpłatny dostęp do urzędów 24/7;
  • możliwość składania wniosków urzędowych bez wychodzenia z domu;
  • możliwość kontrolowania statusów swoich spraw urzędowych przez internet;
  • możliwość realizowania opłat urzędowych w serwisie transakcyjnym.
 11. Ubezpieczenia – w ofercie banku dostępne są atrakcyjne oferty ubezpieczeń AC i OC, NNW, a także mWaleczni, czyli ubezpieczenie na wypadek chorób nowotworowych.
 12. Supermarket Funduszy Inwestycyjnych (SFI) – specjalna platforma do zakupu i sprzedaży jednostek funduszy inwestycyjnych, którymi można zarządzać bezpośrednio z eKonta. Klienci korzystający z SFI nie płacą dodatkowej prowizji za transakcje, a tym samym zyskują najatrakcyjniejsze rozwiązanie na rynku.
 13. Program PolecamBank – możliwość pozyskania dodatkowych środków, w zamian za skuteczne polecenia kont prowadzonych w mBanku. Najwyższa kwota premii to 200 złotych za pojedyncze polecenie. Aktualnie nie ma górnego limitu premii. 
ekonto junior

Co sądzę o eKoncie w mBanku?

eKonto to dobre rozwiązanie dla osób które wolą prowadzić swoją bankowość przez Internet bez konieczności pojawiania się w placówce, w mBanku jest to możliwe bez wychodzenia z domu. Szczególnie przekonujące jest to że konto jest darmowe , i mogą z niego skorzystać najmłodsi nawet od 13 roku życia. mBank daje różne bonusy finansowe przy otwarciu konta. Stali klienci mają dostęp do dodatkowych opcji systemu bankowości .

Ciekawą sprawą jest również system partnerski mbank dzięki któremu możesz zarabiać za polecanie ekonta bez potrzeby otwierania działalności gospodarczej. Więc śmiało polecaj mbank i miej z tego korzyść!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *